Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ХУЛАХОПКА ДЕЗЕНИРАНА
Опис

ЛИБРО хулахопки се создадени со визија за оние долги есенско-зимски ноќи, кога не размислувате да се откажетеод удобност истил. Пробајте ги и нема да жалите.

Libro 40 den

342,00 ДЕН

489,00 ДЕН

-30%

Расположливи големини
2
Расположливи бои
Материјал

65% полиестер, 26% еластан, 7% полиамид, 2% полипропилен.

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.