Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ХУЛАХОПКИ
Опис

Класични хулахопки со невидливо засилен дел напетиците. Без изразен дел на прститекако и меки, рамни рабови.Моделот Ада е идеален за тесна облека, како за секојдневно, така и за вечерно издание.

ADA 15 den

199,00 ДЕН

Расположливи големини
2 3 4
Расположливи бои
Материјал

87% полиамид, 13% еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли
Производот е додаден во корпа.