Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ХУЛАХОПКИ
Опис

Најквалитетни мат и зимски хулахопки направени од микрофибер и еластан. Неверојатно меки, пријатни и удобни. Совршени за постудено време. Расположливи бои: црна, црвена, зелена и виолетова.

ROZA 60 den

240,00 ДЕН

Расположливи големини
2 3 4
Расположливи бои
Материјал

86% полиамид, 14% еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли
Производот е додаден во корпа.