Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ХУЛАХОПКИ
Опис

Непроѕирни, удобни микрофибер хулахопки. Зголемената дебелина e совршениза поладни денови. Широкиот спектар на бои ќе ви овозможи да ги комбинирате во секои пригоди и да допринесете со уникатен изглед. Расположливи бои: црна, црвена, виолетова, тегет.

OLGA 100 den

290,00 ДЕН

Расположливи големини
2 3 4
Расположливи бои
Материјал

86% полиамид, 14% еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли
Производот е додаден во корпа.