Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ХУЛАХОПКИ
Опис

Елегантни, меки и удобни хулахопки сo засилен дел на петиците. Одлични сеза секојдневно и вечерно носење.

SANDREA 15 den

100,00 ДЕН

Расположливи големини
2 3 4
Расположливи бои
Материјал

86% полиамид, 14% еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли
Производот е додаден во корпа.