Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ХУЛАХОПКИ
Опис

PUSH UP хулахопкикоипомагаат да ја направите вашата силуета потенка сообликуваниколкови. Како резултат на апликацијата "Сребрена свежа технологија", женската кожа останува сува и сува, а проблемот со бактерискиот и габичниот раст се одржува под контрола.

PRESS UP 20 den

339,00 ДЕН

Расположливи големини
2 3 4
Расположливи бои
Материјал

79% полиамид, 19% еластин, 2% памук

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли
Производот е додаден во корпа.