Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Хупа
Опис

Удобни, високи папучи од најквалитетно јагнешко крзно со кои вашите нозе ќе бидат затоплени ‘се до глуждовите. Кажете им збогум на студените или запотени стапала. Мекото јагнешко крзно ја апсорбира влагата и им овозможува на стапалата да „дишат“, а со тоа ви го дава потребниот комфор во текот на целиот ден. Ове папучи имаат ѓон од природна говедска кожа што ги прави перфектни и за моментите на релаксација на вашиот кауч.

Хупа

1.999,00 ДЕН

Расположливи големини
37 38 39 40 41 42 43
Расположливи бои
Материјал

100% природно јагнешко крзно

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.