Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ШЕШИР ЗА ПЛАЖА
Опис

Романтичен и стилизиран широк шешир за плажа. Остава женствен и отмен впечаток, одлично штити од силните сончеви зраци.

ŠEŠIR 8/222

ШЕШИР ЗА ПЛАЖА

1.199,00 ДЕН

Расположливи големини
univerzalna
Расположливи бои
Материјал

85% Хартија 15% Полиестер

Количина
Одбери големина

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.