55

ШОРЦ ЗА КАПЕЊЕ

(0)
589,00 ДЕН 1.299,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Машки шорц за капење, поставен со безбедносна мрежа, практичен и удобен за носење, еластичен појас во струкот

Материјал

100% Полиестер

Vaše mišljenje nam puno znači!

Испрати коментар
Šta su drugi rekli o ovom proizvodu?

Budite prvi koji će ostaviti komentar

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам