30

Козметички несесер 1

(5)
349,30 ДЕН 499,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски козметички, гумиран несесер со патент. Погоден за шминка и козметика, со мали димензии, практичен во пријатна нежна боја.

Материјал

50% полиестер, 50% ПВЦ

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам