30

Козметички несесер 4

(5)
412,30 ДЕН 589,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски козметички, гумиран несесер со патент. Погоден за шминка и козметика, со големи димензии, практичен во пријатна нежна боја.

Материјал

50% полиестер 50% ПВЦ

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам