20

Едноделен костим за капење 1-22/169

(5)
1.919,20 ДЕН 2.399,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Материјал

87% Полиамид 13% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам