40

ГРАДНИК БЕЗ ЖИЦА ELEONORA J21

(5)
491,40 ДЕН 819,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Памучен градник без жица, со триаголни корпи без полнење, кој овозможува максимален комфор и удобност. Наменет за секојдневно носење, одличен за активни денови, воедно може да биде прв градник. Прерамките можат да се вкрстат на грбот. Достапен во големини од 65 Б - 85 Б.

Материјал

95% Памук 5% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам