30

ГРАДНИК БЕЗ ЖИЦИ HELENDA Ј21

(5)
657,30 ДЕН 939,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Градник без дополнителни жици и полнења. Изработен од дискретен и мек материјал кој наликува на сатен, со нежна чипка на рабовите, со еластична трака под градите и раскошна чипка на грбот. Одговара на Б корпа.

Материјал

90% Полиамид 10% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам