50

ГРАДНИК БЕЗ ЖИЦИ MARGARET Ј21

(5)
499,50 ДЕН 999,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Заводлив градник без жици и полнење, изработен од нежна и прозирна чипка, мека на допир со заводлив вез. Самите рабови се изработени од сјаен материјал со дискретен украс помеѓу корпите.

Материјал

70% Полиамид 30% Полиестер

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам