50

ГРАДНИК БЕЗ ЖИЦА NIKITA Ј21

(5)
549,50 ДЕН 1.099,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски градник без жица, кој одговара на Б корпа. Има удобна и растеглива трака под самите корпи, и дискретна чипка. Погоден е за секојдневно носење, удобен и без стегање.

Материјал

85% Полиамид 15% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам