20

ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ

(5)
343,20 ДЕН 429,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Памучни женски слип гаќи со подлабок крој, погодни за секојдневно носење. Ги красат интересни детали на задната страна, украс во вид на уши и апликација на ракун.

Материјал

95% Pamuk 5% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам