20

ГРАДНИК Д КОРПА NELA J21

(5)
879,20 ДЕН 1.099,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Материјал

80% Poliamin 20% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам