50

ЖЕНСКИ ГРАДНИК ВО Ц КОРПА LENKA J21

(5)
499,50 ДЕН 999,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Градник во Ц корпа, без полнења и жици. Изработен од мек материјал, со додаток чипка. Со широки прерамки овозможува потпора и пријатно чувство при носењето без стегање.

Материјал

92% Полиестер 8% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам