20

Женски градник со Ц корпи

(5)
879,20 ДЕН 1.099,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Градник со Ц корпи, направен од мек материјал, од горната страна обвиен со чипка. Со жица, длабоки пенести корпи без дополнително полнење. Овозможува сигурност додека се носи.

Материјал

90% Poliamid 10% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам