55

ЖЕНСКА НАМЕТКА ANNA

(5)
1.299,00 ДЕН 2.899,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Пријатна и мека наметка која можете да ја носите над пижами, долна облека но и облека доколку сакате да се згреете.

Материјал

62% Полиестер 34% Вискоза 4% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам