57

ЖЕНСКА ПИЖАМА ITANA

(5)
1.105,00 ДЕН 2.599,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женска пижама со долг ракав и ногавици, изработена во најголем процент од памук. Има ластик на струкот, а ја краси интересен натпис, за сите љубители на шминка.

Материјал

80% Памук 20% Полиестер

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам