58

ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ

(5)
195,00 ДЕН 469,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Романтични слип чипкани гаќички, со удобен крој. Изработени се од деликатна чипка, со цветен дезен. Памучната постава пружа удобно чувство во текот на носењето.

Материјал

88% Poliamid 12% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам