Сезонско намалување

Женски долен дел бразилијана 34

(0)
414,00 ДЕН 739,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Бикини до тврда корпа 34

(0)
705,00 ДЕН 1.259,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Број на производи: 1

Вкупен износ: 414,00 ДЕН

Опис

Бразилијана долен дел костим за капење, се врзува на колковите. Без истакнати рабови, не ја пресекува кожата.

Материјал

80% полиамид 20% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам