Ново

Женски долен дел 76

(0)
517,30 ДЕН 739,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Бикини со меки корпи 76

(0)
741,00 ДЕН 1.059,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Број на производи: 1

Вкупен износ: 517,30 ДЕН

Опис

Бразилијана долен дел костим за капење, се врзува од страните. Моделот е без рабови и не ја сече кожата.

Материјал

82% полиамид 18% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам