20

ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИЧКИ VELLA J21

(5)
447,20 ДЕН 559,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Слип гаќички со елегантна чипка, со тенки рабови и додадот од предната страна. Поставени со памук, погодни за секојдневно носење..

Материјал

84% Полиамин 16% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам