20

ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ SEBASTIANA Ј21

(5)
447,20 ДЕН 559,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски слип гаќички со елегантен крој од чипка. Декоративен појас со длабок израз и памучна постава. Достапни во бела, беж и црна боја.

Материјал

90% Полиамид 10% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам