Outlet

Костим за капење - ДОЛЕН ДЕЛ 1-20/132

(0)
319,00 ДЕН 739,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Број на производи: 1

Вкупен износ: 319,00 ДЕН

Опис

Долен дел костим за капење со слип крој. Атрактивен модел, понизок на предниот дел.

Материјал

82% полиамид 18% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам