Ново

Костим за капење - ДОЛЕН ДЕЛ 1-22/162

(0)
351,00 ДЕН 799,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Костим за капење - ГОРЕН ДЕЛ 1-22/162

(0)
527,00 ДЕН 1.099,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Број на производи: 1

Вкупен износ: 351,00 ДЕН

Опис

Долен дел костим за капење, слип крој , атрактивна боја, пријатен за носење

Материјал

82% Полиамид 18% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам