Ново

Костим за капење - ДОЛЕН ДЕЛ 1-22/194

(0)
391,00 ДЕН 799,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Број на производи: 1

Вкупен износ: 391,00 ДЕН

Опис

Donji deo kupaćeg kostima, klasičnog slip kroja, u crnoj boji, sa zlatnim šarama. Ima dekorativni kaiš u struku.

Материјал

82% Полиамид 18%Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам