Ново

Костим за капење - ДОЛЕН ДЕЛ 1-22/231

(0)
363,00 ДЕН 799,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Костим за капење - ГОРЕН ДЕЛ 1-22/231

(0)
545,00 ДЕН 1.299,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Број на производи: 1

Вкупен износ: 363,00 ДЕН

Опис

Silip kupaći kostim klasičnog kroja, sa dodatnim karnerom u struku. Crna boja sa blagim odsjajem na suncu. Pogodan za kombinovanje.

Материјал

80% Полиамид 20% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам