58

Костим за капење - ДОЛЕН ДЕЛ 1-22/245

(5)
377,00 ДЕН 899,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Долен дел костим за капење, класичен крој. Модел кој што е идеален за комбинирање со различни горни делови.

Материјал

82% Полиамид 18% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам