Ново

Костим за капење - ДОЛЕН ДЕЛ 1-22/78

(0)
416,30 ДЕН 849,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Костим за капење - ГОРЕН ДЕЛ 1-22/78

(0)
759,30 ДЕН 1.549,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Број на производи: 1

Вкупен износ: 416,30 ДЕН

Опис

Материјал

82% Полиамид 18% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам