20

ЖЕНСКИ SLIP ГАЌИЧКИ AVIS Ј21

(5)
343,20 ДЕН 429,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Практични slip гаќички со памучна постава и без рабови на ивиците. Не се оцртуваат под самата облека. Погодни за секојдневно носење.

Материјал

80% Полиамид 20% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам