20

ЖЕНСКИ SLIP ГАЌИЧКИ LERA Ј21

(5)
319,20 ДЕН 399,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски слип гаќички со дискретни, тенки рабови. Памучен состав, погодни за секојдневно носење. Даваат удобно чувство при носењето.

Материјал

95% Памук 5% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам