20

ЖЕНСКИ SLIP ГАЌИЧКИ MARISELA Ј21

(5)
479,20 ДЕН 599,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Заводливи слип гаќички со потполно прозирна позадина, без рабови кои не се познаваат под самата облека. Памучната постава Ви овозможува удобност и комфорт при секојдневното носење.

Материјал

92% Полиамид 8% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам