20

ЖЕНСКИ SLIP ГАЌИЧКИ PETRA Ј21

(5)
319,20 ДЕН 399,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски слип гаќички со памучен состав погодни за секојдневно носење, даваат чувство на удобност. Обрабени се со дискретна чипка и украсени со машничка.

Материјал

95% Памук 5% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам