45

ABA J-20 - женски слип гаќички

(0)
237,00 ДЕН 429,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Софистицирани женски слип гаќички со чипка. Памучната постава овозможува лесно и пријатно чувство при носењето.

Материјал

95% памук 5% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам