44

ABIA J-20 - женска маица на прерамки

(0)
307,00 ДЕН 549,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Пријатна женска маица со тенки прерамки. Тесна, со прерамки кои се подесуваат. Погодна за носење под облека. Материјалот е без ниту едно порабување и воопшто не се познава при носење.

Материјал

92% полиамид 8% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам