31

ADDISON J-22 - женска пижама

(5)
1.799,00 ДЕН 2.589,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Романтична пижама со долги ракави и ногавици.Поголемиот дел е од вискоза, пријатна и удобна.

Материјал

Горен дел: 95% Вискоза 5% Еластин; долен дел: 95% Полиестер 5% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам