44

ADDISON P-22 - женска пижама

(5)
1.567,00 ДЕН 2.799,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Романтична пижама со долги ракави и ногавици. Удобна и пријатна за спиење и секојдневно носење.

Материјал

Горен дел: 90% вискоза 5% еластин; Долен дел: 90% вискоза 5% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам