44

ADRIANA J-20 - градник Б корпа

(0)
671,00 ДЕН 1.199,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Нежен балконет обложен со чипка, со благо пенесто полнење. Нуди потпора и пријатно чувство при носење.

Материјал

90% полиамид, 10% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам