Ново

Agustina p-21 танга гаќички

(5)
439,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски танга гаќички од раскошна чипка и мек материјал. Поставени со памук, за удобно секојдневно носење.

Материјал

90% полиамид 10% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам