50

AINA J-21 ЖЕНСКИ БРЗИЛИЈАНА ГАЌИЧКИ

(5)
249,50 ДЕН 499,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Бразилијана женски гаќички од нежен материјал, со нежна чипка на задниот дел. Памучна постава, идеални за секојдневно носење.

Материјал

90% Полиамид 10% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам