35

AJDA P-22 - женски слип гаќички

(5)
454,00 ДЕН 699,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Слип гаќички од нежен полиамид, со додаток од раскошна чипка на предната страна.Не оцртуваат под облеката и се идеални за секојдневно носење.

Материјал

90% Полиамид 10% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам