20

ALAN J-20 - машки боксерки

(0)
351,00 ДЕН 439,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Машки боксерки со класиче н крој, модерни и удобни. Со еластичен, памучен појас околу струкот. Погодни за секојдневно носење.

Материјал

95% памук 5% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам