37

ALENKA J-20 - градник во Б корпа

(0)
623,00 ДЕН 989,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Push up градник во Б корпи, со пенесто полнење и прерамки кои се подесуваат. Во тегет нијанса.

Материјал

90% полиамид, 10% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам