30

ALIRA Ј-20 - женско боди

(0)
1.091,00 ДЕН 1.559,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Провидно, заводливо боди во тегет нијанса, со долги ракави. Погоден за под облека или за вечерни комбинации.

Материјал

90% Полиамид 10% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам