30

PALOMA P-20 - Градник со Б корпа

(0)
692,00 ДЕН 989,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Модерен градник од мек, нежен материјал, со благо пенесто полење во пролетен дезен. Украсен со чипка на работ од предната страна. Прерамки кои се подесуваат, со благ отсјај.

Материјал

90% Poliamid 10% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам