38

Amanda j-20 - женски боксерки

(0)
297,00 ДЕН 479,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Удобни боксерки од романтична, цветна чипка, со удобен крој. Поставени со памук

Материјал

88% Полиамид 12% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам